Футболіст АЕКа дико осоромився перед матчем з "Динамо" в Лізі Європи: відео фейлу

7,5 т.
Футболіст АЕКа дико осоромився перед матчем з 'Динамо' в Лізі Європи: відео фейлу

Нападник АЕКа Серхіо Араухо став об'єктом насмішок уболівальників напередодні матчу з київським "Динамо" в 1/16 фіналу Ліги Європи. Аргентинський футболіст дико осоромився в чемпіонаті Греції.

26-річний форвард "орлів" допустив жахливий промах в домашній грі 21-го туру місцевої Суперліги проти "Астераса" (1:0). Епічний ляп стався на 13-й хвилині зустрічі.

Захисник гостей намагався перервати простріл і зрізав м'яч у свої ворота. Однак Араухо так хотів записати гол на своє ім'я, що з одного метра вирішив сам вбити сферу у ворота. Замість цього Серхіо примудрився потрапити м'ячем у поперечину, ганебно запоровши момент.

Читайте: В англійській Прем'єр-лізі футболіст показав свою гідність на камеру в прямому ефірі: Відеофакт

pic.twitter.com/vEYkftBpUc

- Євген Коростельов (@ pilot938)

12 лютого 2018 р

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що в Греції захопилися українським захисником АЕКа Дмитром Чигринським напередодні першого матчу з "Динамо", який відбудеться 15 лютого.