"Манчестер Сіті" з історичною перемогою виграв Лігу чемпіонів, оформивши требл

41,5 т.
'Манчестер Сіті' з історичною перемогою виграв Лігу чемпіонів, оформивши требл

Англійський "Манчестер Сіті" вперше у своїй історії виграв Лігу чемпіонів. У фінальному матчі підопічні Пепа Гвардіоли мінімально обіграли італійський "Інтер".

Матч на Олімпійському стадіоні ім. Ататюрка у Стамбулі завершився з рахунком 1:0. Таким чином "МанСіті" оформив требл - перемога у національній першості, Кубку країни та ЛЧ.

Перші 20 хвилин точилася боротьба в центральному колі, де "Інтер", будучи андердогом протистояння, не став притискатися до своїх воріт, а з великою агресією намагався відповідати іменитому супернику. "Манчестер Сіті" виглядав трохи здивованим таким запеклим опором італійців і ніяк не міг наблизитись на небезпечну дистанцію до воріт Андре Онана.

Лише до 30-ї хвилини англійці увімкнулися, організувавши кілька небезпечних випадів. В одному з них удар Холанда парирував голкіпер "Інтера".

До 36-ї хвилини англійці зазнали серйозної втрати. Через травму був змушений залишити поле диспетчер і один із лідерів "Сіті" Кевін де Брюйне. Нападника збірної Бельгії замінив Філ Фоден.

Під кінець тайму "Манчестер Сіті" спробував організувати щось, що нагадує штурм, але він не завершився навіть ударом у ворота.

У подібному ключі розпочався і другий тайм. Оборона обох команд значно перевершувала напад.

Гра трохи пожвавилася на 58-й хвилині, коли оборона команди з Манчестера просто подарувала маяч Лаутаро Мартінес, той вийшов віч-на-віч, пробив низом у правий кут, але голкіпер був на місці і врятував чемпіона Англії від вірного гола.

Відразу ж у контратаці у відповідь Ніколо Барелла отримав жовту картку за грубий фол проти  Фодена.

Кульмінація настала на 68-й хвилині. Затяжна атака "міщан" призвела до голу. Родрі вдало зіграв другим темпом, ударом метрів із 15 знайшовши пролом у захисті "Інтера".

Відразу після цього міланці могли зрівняти рахунок, але Федеріко Дімарко влучив у поперечину.

Це помітно пожвавило італійських футболістів. "МанСіті" на деякий час притиснулся до воріт, але гол не пропустив.

На останніх хвилина лише реакція Едерсона врятувала клуб з Англії після удару зблизька Рамелу Лукаку.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!