Фанати закидали футболістів пляшками і зупинили матч Албанія – Польща. Відео

15,8 т.

Скандальним вийшло завершення відбіркового матчу чемпіонату світу-2022 між збірними Албанії та Польщі, який 12 жовтня відбувся в Тирані. На 77-й хвилині Кароль Свідерськи забив м'яч у ворота албанців і бурхливо відсвяткував гол біля трибуни фанатів місцевої збірної. У відповідь у Кароля і його партнерів з трибун полетіли десятки предметів.

На щастя поляків, переважно це були пластикові пляшки з-під води, тому великої шкоди футболістам не заподіяли.

Проте французький суддя Клеман Тюрпен вирішив зупинити матч і відвести команди до роздягалень.

Приблизно за 20 хвилин на полі та трибунах навели лад, і рефері вирішив дограти 13 хвилин, що залишилися. Гра так і завершилася перемогою команди зіркового форварда "Баварії" Роберта Левандовського – 1:0. Дивіться її огляд.

Заворушеннями на стадіоні все не обмежилося. Ще перед матчем групу польських фанатів атакували місцеві ультрас. Проте серйозної бійки вдалося уникнути.

Перемога збірної Польщі дозволила їй обійти Албанію і посісти друге місце в таблиці групи I. Лідирує з відривом у три очки команда Англії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Леонід Буряк звернувся до Петракова щодо Малиновського.