"Фанат" України забив збірній Нідерландів на ЧС-2022 та врятував команду від поразки. Відео

20,1 т.
'Фанат' України забив збірній Нідерландів на ЧС-2022 та врятував команду від поразки. Відео

Гол форварда збірної Еквадору Енера Валенсії допоміг його команді уникнути поразки в матчі 2-го туру чемпіонату світу з футболу проти Нідерландів. Зустріч у Катарі завершилась із рахунком 1:1.

"Помаранчеві" були фаворитом зустрічі та відкрили рахунок уже на 6-й хвилині. Еквадорці втратили м'яч біля свого штрафного майданчика. Деві Классен відіграв на Коді Гакпо та форвард ПСВ потужним далеким пострілом не залишив шансів голкіперу.

Валенсія вирівняв ситуацію на початку другого тайму. Нападник "Фенербахче" опинився у потрібному місці у потрібний час, вдало зігравши на добиванні.

Зазначимо, що Валенсія на останніх хвилинах зазнав травми і був змушений залишити поле на ношах.

Після двох турів Еквадор та Нідерланди лідирують у групі А.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Валенсія справив справжній фурор у соціальних мережах, після повномасштабного вторгнення Росії підтримавши Україну.

На своїй сторінці в Instagram футболіст опублікував знімок у формі "Шахтаря". "Футбол за мир", – підписав фото Енер, додавши до нього прапори Туреччини та України.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!