Ель-Класіко в Кубку Іспанії не буде: "Барселона" вилетіла від "Атлетіка" після травми Фаті. Відео

3,0 т.
Ель-Класіко в Кубку Іспанії не буде: 'Барселона' вилетіла від 'Атлетіка' після травми Фаті. Відео

"Реал" та "Барселона" не подарують уболівальникам ще одне очне протистояння у нинішньому сезоні: у четвер увечері каталонці програли в 1/8 фіналу Кубка Іспанії "Атлетіку", тоді як мадридці пройшли до чвертьфіналу. Підопічні Хаві поступилися баскам у Більбао у додатковий час із рахунком 2:3.

У чемпіонаті Іспанії "Атлетік" посідає десяте місце, "Барса" – шосте, але саме господарі диктували перебіг подій на полі. Ікер Муньяїн відкрив рахунок уже на другій хвилині, але незабаром новачок "Барселони" Ферран Торрес, який прийшов із "Манчестер Сіті", відновив рівновагу.

Півзахисник Ферран Торрес.

Наприкінці другого тайму Іньїго Мартінес вивів "Атлетік" уперед, а Педрі зрівняв рахунок на третій доданій хвилині. Все вирішило пенальті у ворота гостей наприкінці першого додаткового тайму за гру рукою Жорді Альби від Муньяїна. Дивіться найцікавіші моменти гри.

Ще однією неприємністю для каталонців стала травма молодого форварда Ансу Фаті, який зіграв менш ніж пів години та був замінений. Кажуть, що травма м'яза стегна вивела його з ладу на два місяці.

Ансу Фаті травмувався у додатковий час.

Команда Хаві не може перемогти вже у трьох зустрічах поспіль. Наступний матч барселонці зіграють проти скромного "Алавеса" на виїзді 23 січня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українець Лунін відгукнувся про вольову перемогу "Реала" в Кубку Іспанії.