Екс-капітан київського "Динамо" осоромився в Туреччині

18,9 т.
Екс-капітан київського 'Динамо' осоромився в Туреччині

Колишній гравець київського "Динамо" Микола Морозюк, який на правах оренди виступає за турецький "Різерспор", заробив вилучення в Суперлізі. У матчі проти "Фенербахче" український футболіст в кінці першого тайму залишив свою команду в меншості.

На 20-й хвилині зустрічі Морозюк отримав перше попередження, а через 20 хвилин після зриву небезпечної атаки за допомогою фолу на Мозесі побачив перед собою червоне світло.

У підсумку "Різерспор" Морозюка поступився супернику з рахунком 3:2.

Читайте: Форвард "Динамо" отримав травму перед матчем з "Челсі"

Нагадаємо, що український півзахисник покинув "Динамо" в зимове трансферне вікно.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український футболіст Микола Морозюк, права на якого належать київському "Динамо", неоднозначно дебютував за турецький "Різеспор".

У матчі Суперліги команда нашого співвітчизника здолала на своєму полі "Акхісар" – 3:1. Однак саме Морозюк відкрив рахунок в матчі, вразивши власні ворота.