Два пасу п'ятами і неймовірний удар: футболіст "Чорноморця" забив гол туру в УПЛ

10,2 т.
Олександр Кобленко

Одеський "Чорноморець" в матчі 18-го туру чемпіонату України з футболу організував чудову атаку, яку блискучим ударом замкнув Олексій Хобленко. Епізод стався в грі проти "Зірки" з Кропивницького.

На 43-й хвилині "моряки" двома пасами п'ятами вивели 23-річного нападника на ворота і футболіст точним більярдним ударом залишив поза справами голкіпера. Відзначимо, що Хобленко дограти зустріч не зміг.

На 90-й хвилині Олексій з пенальті забив другий гол, зрівнявши рахунок (3: 3) і на радощах отримав від рефері другу жовту картку.

Читайте: Де дивитися онлайн 19-й тур чемпіонату України з футболу: розклад трансляцій

Нагадаємо, що футболіст донецького "Олімпіка" Іван Брикнер забив неймовірний гол у матчі 12-го туру чемпіонату України в Прем'єр-лізі.