Дубль Мессі не врятував "Барселону" від провалу в чемпіонаті Іспанії: відео голів

23,2 т.
Дубль Мессі не врятував 'Барселону' від провалу в чемпіонаті Іспанії: відео голів

Каталонська "Барселона" несподівано втратила очки в центральному матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії. Підопічні Ернесто Вальверде на полі "Камп Ноу" не змогли обіграти "Валенсію" – 2:2.

Для лідера першості Іспанії гра не задалася з самого початку. "Кажани" вміло вибудували лінію захисту, не даючи "Барсі" нічого створити біля своїх воріт. Каталонці традиційно багато володіли м'ячем, однак створити гострі моменти не могли.

"Барселона" – "Валенсія"

Читайте: Трансферна бомба: "Барселона" офіційно підписала ''репера''

Більш того, в середині першого тайму каталонці пропустили дві разючі контратаки. Спочатку Кевін Гаймейро скористався проникаючим пасом партнера і реалізував вихід один на один з воротарем "Барселони". А потім захисник "синьо-гранатових" Серхі Роберто привіз пенальті, який чітко реалізував Дані Пареха.

Перед свистком на перерву вже "Валенсія" була покарана ударом з 11-метрової позначки. Вирок арбітра чітко реалізував Ліонель Мессі.

В середині другого тайму капітан "Барселони" вдруге записав своє ім'я на табло стадіону. Аргентинському бомбардиру вдався більярдний удар метрів з 22-х. Після цього "Барса" буквально висіла на воротах гостей, але так і не змогла вирвати перемогу.

Додамо, що шанувальники "Барселони" можуть стежити за всіма новинами про улюблений клуб в офіційному спільноті у Viber. Тут також можна взяти участь в конкурсах і поспілкуватися з іншими вболівальниками.

Як повідомляв OBOZREVATEL, колишній гравець "Барселони" Неймар обматюкав журналіста після питання про повернення до іспанського клуба.