Драма дня. У Кубку України футболіст забив у свої ворота на останній секунді та вивів команду суперника до чвертьфіналу

Футбольний клуб "Олександрія" з однойменного міста Кіровоградської області драматично вийшов у чвертьфінал Кубку України. У поєдинку 1/8 фіналу підопічні Руслана Ротаня на стадіоні імені обіграли львівський "Рух".

Розв'язка матчу настала на останніх секундах. За рахунку 0:0 "Олександрія" отримала право на штрафний удар.

Владислав Калитвинцев зробив подачу до штрафного майданчика "Руха", де невдало зіграв Марко Сапуга. Хавбек господарів зрізав м'яч у свої ворота.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у своєму крайньому турі УПЛ "Рух" сенсаційно зіграв унічию з донецьким "Шахтарем". Поєдинок на "Арені Львів" завершився з рахунком 1:1. Свій гол львів'яни забили на 88-й хвилині. Фантастичний удар вдався Богдану Слюбику.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!