Довбик та Циганков видали приголомшливий матч в Іспанії, здобувши перемогу для своєї команди. Відео

18,0 т.

Українські футболісти "Жирони" стали творцями перемоги у матчі 12-го туру чемпіонату Іспанії проти "Осасуни". Гостьовий поєдинок завершився з рахунком 4:2.

Вже на 16-й хвилині "Жирона" втекла у швидку контратаку, яку завдяки передачі Артема Довбика точно замкнув Іван Мартін.

Через 9 хвилин Анте Будімір зрівняв рахунок, а у другому таймі вивів господарів уперед.

На 72-й хвилині сам Довбик ударом головою відновив рівновагу.

Перемогу "Жироні" приніс Віктор Циганков. 25-річний нападник збірної України вийшов на заміну на 70-й хвилині та через 10 хвилин забив переможний гол. Отримавши передачу від Довбика, Віктор із другої спроби розстріляв голкіпера.

Остаточну крапку у матчі на останніх хвилинах поставив Гарсія, оформивши розгромний результат.

Зазначимо, що для Циганкова це стало 4-м голом за "Жирону" у 29 поєдинках (7 гольових передач) у всіх турнірах. В активі Довбика вже 5 забитих м'ячів та 3 асисти у 12 іграх.

Ця перемога дозволила "Жироні" вийти на 1-е місце у Ла Лізі.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!