"Дніпро-1" програв історичний матч кваліфікації Ліги чемпіонів. Відео

7,7 т.
'Дніпро-1' програв історичний матч кваліфікації Ліги чемпіонів. Відео

Срібний призер Прем'єр-ліги України "Дніпро-1" програв свій перший в історії матч у другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів. Підопічні Олександра Кучера на центральному стадіоні у словацькому місті Кошиці з рахунком 1:3 поступилися грецькому "Панатинаїкосу".

Вже з перших хвилин зустріч складалася невдало для наших футболістів. На 10-й хвилині після провалу в центрі оборони "Дніпра-1" Хуанкар виконав у штрафний майданчик відмінний навіс, після якого Андрас Спорар вискочив з-за спини Сарапія і відправив м'яч у ворота.

За час, що залишився, підопічні Олександра Кучера виконали кілька потенційно небезпечних атак, але виконання кульгало, і м'яч пройшов високо над воротами.

Українцям не дозволяли спокійно вийти із зони оборони, зробити легку передачу, змушуючи всі дії виконувати під пресингом. "Дніпро-1" робив багато помилок, характерних для старту сезону, які демонстрували незіграністю в команді, особливо під пресингом.

У другій половині малюнок гри не змінив. Найкращий момент в українців стався на 72-й хвилині, коли удар Домінго Бланко після рикошету міг зрівнювати рахунок, але його удар пішов на кутовий. Уже в наступній атаці греки втекли у швидку контратаку – і Філіп Джурич влучним і далеким пострілом подвоїв перевагу номінальних гостей.

На 83-й хвилині "Панатінаїкос" із пенальті зробив рахунок розгромним.

На останніх секундах "Дніпро-1" таки зміг оформити гол престижу. Після плутанини в грецькому штрафному майданчику точно пробив Каплієнко.

Зустріч у відповідь відбудеться 1 серпня в Афінах.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads і Viber. Не ведіться на фейки!