"Динамо" звело внічию матч із клубом з німецької Бундесліги. Відео

1,6 т.
Динамо Уніон результат матчу 21 07 2021

"Динамо" зіграло внічию із середняком елітного німецького дивізіону (Бундесліги) на тренувальному зборі в Австрії. Поєдинок проти "Уніона" закінчився з рахунком 1:1.

Підопічні Мірчі Луческу намагалися грати з позиції сили, відразу ж прибравши м'яч до своїх ніг. Киянам кілька разів вдавалося створювати напругу біля воріт суперників, але футболісти берлінського клубу встигали накривати "динамівців".

Кулач у боротьбі за м'яч

Рахунок було відкрито на 36-й хвилині після вкидання з ауту. Внаслідок метушні в штрафному майданчику української команди Воглзаммер опинився на ударній позиції та пробив по воротах із рикошетом. Бущан витягнувся в струнку, але все одно не врятував від пропущеного гола.

На самому початку другої половини кияни відігралися після красивої комбінації Караваєва, Вербича та Буяльського. Перший віддав пас у центр, другий грамотно пропустив м'яч, а третій вивів словенця віч-на-віч із голкіпером – 1:1.

Вербич зрівняв рахунок

Надалі саме "Динамо" було ближчим до того, щоб вирвати перемогу, але підопічним Луческу не вдалося зробити це, незважаючи на ігрову перевагу.

"Динамо" (Київ) – "Уніон" (Берлін, Німеччина) – 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: Вербич (47) – Воглзаммер (36).

"Динамо" (1-й тайм): Бущан – Кендзьора, Забарний, Сирота, Миколенко – Сидорчук (к), Шапаренко, Гармаш, Циганков, Родрігес – Кулач.

"Динамо" (2-й тайм): Бойко – Тимчик, Попов, Шабанов, Сідклей – Андрієвський, Шепелев, Буяльський, Караваєв, Де Пена – Вербич (Шкурін, 59).

"Уніон": Буск – Фрідріх (к), Ріерсон, Узтуналі, Воглзаммер (Саного, 79), Авонйі, Ендо, Гісельман, Харагучі, Баумгарт, Андрич.

Попереджені: Родрігес (31), Гармаш (32) – Андрич (44).

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" віддало 12 футболістів в оренду клубу української Прем'єр-ліги.