"Динамо" здобуло розгромну перемогу в Швейцарії. Відео голів

3,8 т.
ФК Динамо

Київське "Динамо" здобуло впевнену перемогу над французьким "Евіаном". Третій товариський матч на другому швейцарському зборі завершився з рахунком 3:0.

Столичний клуб із перших секунд захопив ініціативу і повів уже на 2-й хвилині. Ванат виграв боротьбу на фланзі, віддав передачу в центр штрафного майданчика, де Лєднєв у дотик із кількох метрів переправив м'яч ву сітку.

"Динамо" перемогло "Евіан"

На 17-й хвилині вже сам Ванат відзначився голом. Після пасу Бойка 19-річний футболіст пробіг усе поле і прошив голкіпера. Остаточний рахунок на 38-й хвилині встановив Лєднєв, оформивши дубль.

Мірча Луческу

Свій наступний поєдинок підопічні Мірчі Луческу проведуть 17 липня проти "Ніцци". Також заплановано спаринг з "Атлетиком" (20 липня).

Гол: 1: 0 – 2 Лєднєв, 2: 0 – 17 Ванат, 3: 0 – 38 Лєднєв

"Динамо" – Бойко (Моргун, 46), Тимчик (Сирота, 61), Кендзьора (Вівчаренко, 46), Шабанов, Дубінчак (Родрігеш, 46), Коробенко (Шепелєв, 61), Гармаш (Буяльський, 61), Лєднєв ( Андрієвський, 61), Беніто (Антюх, 46), де Пена, Ванат (Кулач, 46).

Нагадаємо, що до цього "Динамо" звело внічию матч зі "Серветт" (1:1) і перемогло "Сьон" (2:0).

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше ЗМІ повідомили, що "Динамо" провело переговори з "Вест Гемом" із приводу трансферу Георгія Бущана.