"Динамо" здійснило неймовірний камбек в ЛЧ у першому матчі проти "Спартака" після розпаду СРСР: як це було

4,4 т.
Динамо Спартак 3 2 Ліга чемпіонів тисяча дев'ятсот дев'яносто чотири 95

14 вересня 1994 року в Києві на столичному Республіканському стадіоні відбулося перше після розпаду Радянського союзу знамените дербі між "Динамо" та "Спартаком". Український клуб програв перший тайм з рахунком 0:2, але зумів здійснити неймовірний камбек у другому, забивши три м'ячі у ворота москвичів.

Російська команда вийшла вперед вже на 12-й хвилині після того, як Микола Писарєв відгукнувся на подачу з флангу та відправив м'яч у дальню "дев'ятку" ударом головою. В середині першого тайму кияни заробили право на пенальті, але Дмитро Михайленко не зміг пробити голкіпера з одинадцяти метрів.

Незадовго до перерви "Спартак" подвоїв перевагу, коли Писарєв вийшов віч-на-віч із воротарем, обіграв його та залишив м'яч Андрію Тихонову, якому залишалося лише закотити "круглого" в порожні ворота.

У другій половині зустрічі ситуація на полі кардинально змінилася. Багато в чому "Динамо" допоміг швидкий гол Віктора Леоненка, який вже на 48-й хвилині точно пробив у ближній кут з лінії штрафного майданчика.

Рахунок залишався незмінним до 76-ї, поки Леоненко не оформив дубль. Нападник елегантно перекинув голкіпера та відновив паритет. Переможний гол у поєдинку забив тоді ще 20-річний Сергій Ребров, замкнувши флангову передачу партнера.

Відзначимо, що для "Динамо" ця перемога стала єдиною в Лізі чемпіонів 1994/95.

"Динамо" посіло останнє місце в групі

Як повідомляв OBOZREVATEL, 10 вересня виповнилося 11 років з того моменту, як голкіпер Халід Аскірі пропустив найбезглуздіший гол в історії футболу.