"Динамо" з шедевром Циганкова обіграло "Дніпро-1" і повернулося на перше місце УПЛ

3 хвилини
8,1 т.
'Динамо' з шедевром Циганкова обіграло 'Дніпро-1' і повернулося на перше місце УПЛ

Київське "Динамо" здобуло перемогу над "Дніпро-1" в 12-му турі Прем'єр-ліги України і повернуло собі одноосібне лідерство в турнірній таблиці. Команда Мірчі Луческу була сильніші за суперника на полі НСК "Олімпійський" – 2:0.

У першому таймі господарі не виглядали особливо переконливо. Кияни хоч і володіли території, але змогли нанести всього один удар у площину воріт суперника. При цьому, щоправда, у дніпрян взагалі нічого не виходило попереду.

"Динамо" зіграло на "нуль" в обороні.
"Динамо" очолило УПЛ.

У перерві Луческу вирішив зробити відразу три заміни. Вони вплинули на інтенсивність гри динамівців, які стали діяти трохи швидше. На 50-й хвилині справжній шедевр виконав лідер "Динамо" Віктор Циганков. Прийнявши м'яч на правому фланзі, він змістив в центр і з лінії штрафного поклав м'яч у дальній кут.

"Динамо" заробило три очки.
Лідер "Динамо" Віктор Циганков відзначився шедевральним голом.

В середині тайму румунський фахівець зробив ще одні зміни в складі. На поле вийшов хавбек Денис Гармаш. Вже за пару хвилин з пасу того ж Циганкова досвідчений футболіст розстріляв голкіпера "Дніпра-1" і подвоїв перевагу своєї команди.

"Динамо" було сильнішим 2:0.

До кінця зустрічі "Динамо" не реалізувало ще один забійний момент, коли лідер середньої лінії киян Віталій Буяльський запоров вихід сам-на-сам. Проте, на підсумковому результаті це не позначилося.

Денис Гармаш забив другий гол.
Буяльський не реалізував хороший момент.

"Біло-сині" після цього успіх набрали 32 очки і повернули собі першу сходинку турнірної таблиці УПЛ.

Як повідомляв OBOZREVATEL, воротар "Динамо" Георгій Бущан відверто розповів про конфлікт з ультрас команди через призначення Мірчі Луческу новим головним тренером.