"Динамо" з рахунком 4:0 розгромило в Мюнхені "Баварію" в Юнацькiй Лізі УЄФА

3,9 т.
Динамо перемогло Баварію

Київське "Динамо" у 2-му турі Юнацької Ліги УЄФА "Динамо" розгромило в гостях однолітків із "Баварії". Матч в Мюнхені завершився з рахунком 4:0.

Рахунок було відкрито на 33-й хвилині. Волошин протягнув м'яч по флангу і прострілив у центр на Попова. Кирилу удар не вдався, однак м'яч підхопив Царенко і навісив на лівий кут воротарського, звідки Діалло головою відправив м'яч у ворота.

"Динамо" перемогло "Баварію"

Після перерви мюнхенці активніше пішли в наступ, однак, як і раніше, набагато гостріше в атаці діяли динамівці. На 57-й хвилині вони розігнали результативну швидку вертикальну атаку. Після відбору у власному штрафному майданчику м'яч у декілька дотиків було переведено вперед. Царевич розрізним вертикальним пасом кинув у прорив Діалло, а той, увірвавшись на великій швидкості в штрафний "Баварії", хитнув захисника і вколотив м'яч у кут воріт.

Ще через кілька хвилин "біло-сині" зробили рахунок розгромним. Кияни пробралися в штрафний "Баварії" лівим флангом, звідки Олександр Яцик віддав поперечний пас на Назара Волошина, і той в один дотик з ходу вколотив м'яч у верхній кут воріт – 0:3.

Після переваги в три м'ячі Ігор Костюк надав ігровий час деяким запасним гравцям, першими з поля пішли активні гравці, серед яких Царенко і Діалло, обидва відзначилися дублями, перший – асистентським, другий – гольовим.

Проте кияни продовжили створювати загрози воротам баварців, і на 86-й хвилині Скрипник після пасу врозріз від Бенедюка опинився один перед воротами і точно пробив у ближній кут – 0:4.

Здобувши дві перемоги в двох турах, "Динамо" продовжує очолювати групу, маючи 6 очок. У паралельному матчі "Бенфіка" розгромила "Барселону" також із рахунком 4:0, тепер обидві команди мають по три очки.