"Динамо" з нічиєї у Чехії стартувало у Лізі чемпіонів

18,8 т.
'Динамо' з нічиєї у Чехії стартувало у Лізі чемпіонів

"Динамо" відкрило єврокубковий сезон у Чехії, де у 3-му турі відбору Ліги чемпіонів зіграло в нічию зі "Славією" - 1:1.

Матч почався добре для киян - Бесєдін мав чудовий момент, але з близької відстані пробив просто у воротаря. А потім "Динамо" добру більшість часу контролювало гру. Але чим ближче до кінця, тим кияни все зменшували темп і втрачали м'яч, заразом втрачаючи і можливості будувати атаки. Хоча в цілому гра киян була дуже злагодженою та безпомилковою у захисті, що особливо не давало супернику шансів забити.

Читайте: ЗМІ: "Динамо" купує зірку чемпіонату Європи

blesk.cz
blesk.cz
blesk.cz

"Біло-синім" явно не вистачало ударів з середньої та дальньої дистанції - часто кияни демонстрували втрату м'яча, коли затягували атаку. Під кінець першого тайму Вербич і Сидорчук таки пробили здалеку по воротах, але постріл словенця був заблокований, а українець пробив мимо.

Чехи ж здебільшого оборонялися, намагаючись вибігти вперед через довгі діагоналі. Що у "Славії" чудово виходило, так це дії в один-два дотики - одразу подача-пас, і одразу ж (часто - в один дотик) удар по воротах.

Після перерви пражани здорово активізувалися, більше пресингуючи у центрі поля і створюючи більше атак із небезпечними ударами. Так, у першій половині другого тайму, "Славія" мінімум тричі небезпечно пробивала по воротах "Динамо", але Бойко був на місці (хоча раз киянам просто пощастило, коли м'яч пролетів зовсім поруч із дальньою стійкою після удару зі штрафного).

blesk.cz
blesk.cz
blesk.cz

У "Динамо" на завершальний відрізок півзахист освіжив Шепелєв, але це не дало відчутних плодів. Кияни кинули всі сили на контроль гри й утримання центру поля, а суперника намагалися підстерегти на швидкій атаці. Але в підсумку своє слово сказав Вербич, який до цього особливо не виділявся на полі. Сидорчук, отримавши м'яч після ауту, з правого флангу закинув верхом його у штрафну, Вербич зробив ривок і ударом в дотик переграв голкіпера - 1:0.

Гра ішла до перемоги "Динамо", але в останній атаці пражани заробили пенальті - після дальнього удару м'яч влучив у руку одному з динамівців, і суддя вказав на 11-метровий. Чехи чітко реалізували пенальті ударом у дальній кут - 1:1.