"Динамо" з голом Ярмоленка здобуло перемогу з рахунком 8:0. Відео

4,1 т.
'Динамо' з голом Ярмоленка здобуло перемогу з рахунком 8:0. Відео

Київське "Динамо" на зборах в Австрії розгромило австрійський "Вольфсбергер" - професійний футбольний клуб із міста Вольфсберг, який посідає 7-е місце в елітному дивізіоні країни. Після фінального свистка арбітра табло на стадіоні показувало 8:0.

Рахунок вже на 6-й хвилині відкрив Богдан Лєднєв. Через 20 хвилин Лєднєв виступив у ролі асистента, зробивши гольову передачу на Владислава Кабаєва.

Одразу після перерви Володимир Шепелєв зробив рахунок розгромним. На 58-й хвилині Кабаєв оформив дубль, а через 10 хвилин відзначився Беніто.

Після цього дебютним голом після повернення відзначився Андрій Ярмоленко.

За три хвилини по забитому м'ячу на свій рахунок записали Беніто і Буяльський.

"Динамо" - "Вольфсбергер" - 8:0

Голи: Лєднєв (6), Кабаєв (26, 58), Шепелєв (47), Беніто (68, 90), Ярмоленко (87), Буяльський (89)

"Динамо": Моргун, Дубінчак, Біль, Дячук, Малюк, Яцик, Шапаренко, Рамадані, Лєднєв, Кабаєв, Царенко

Запасні: Ігнатенко, Попов, Сидорчук, Шепелєв, Андріївський, Караваєв, Ярмоленко, Тимчик, Буяльський, Біловар, Беніто, Волошин

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!