"Динамо" втратило ключового гравця в товариському матчі

28,5 т.
'Динамо' втратило ключового гравця в товариському матчі

Захисник київського "Динамо" Йосип Пиварич отримав травму в заключному товариському матчі першого навчально-тренувального збору в Марбельї проти чеської "Спарти". Епізод стався в кінці зустрічі.

Хорватський захисник вийшов на заміну на 60-й хвилині. За п'ять хвилин завершення основного часу під час однієї з контратак суперника Піваріч невдало став на ногу і не зміг продовжити поєдинок. Медичні працівники винесли на поле носилки, проте захисник киян покинув поле самостійно.

Читайте: Шотландський гранд переманив у "Динамо" футболіста збірної України

Нагадаємо, що "Динамо" поступилося "Спарті" 2:3. Після першого тайму кияни програвали з рахунком 0:2, проте завдяки голам Циганкова і Алибекова зуміли зрівняти рахунок. Але чеським футболістам вдалося забити ще один м'яч.

Йосип Пиварич

Як повідомляв OBOZREVATEL, на першому навчально-тренувальному зборі "Динамо" провело три поєдинки. У першому українська команда розгромно здолала "Бохум", а в другому розписала нічию з румунським "Стяуа".