"Динамо" зіграло внічию у другому матчі року

11,5 т.
'Динамо' зіграло внічию у другому матчі року

Київське "Динамо" не зуміло утримати мінімальну перевагу в товариському поєдинку з румунським "Стяуа". Матч у Марбельї завершився з рахунком 1:1.

У тренувальному поєдинку наставник киян Олександр Хацкевич виставив експериментальний склад. З перших хвилин на полі з'явилися воротар Володимир Маханьков, а також молоді півзахисники Микита Кравченко і Георгій Цітаїшвілі.

Читайте: "Шахтар" розгромили в першому матчі року

У першому таймі жодна з команд так і не зуміла заволодіти ініціативою. Моментів у обох суперників було небагато, проте воротарям довелося вступати в гру. Найнебезпечніший момент біля воріт румунської команди створив новачок "Динамо" Фран Соль, проте голкіпер "Стяуа" витягнув м'яч з-під поперечини. Воротар киян парирував нескладний удар Флорінеля Комана.

Після перерви "біло-сині", які вийшли на заміну, почали діяти активніше. Кияни шукали шляхи до воріт опонента, проте забити супернику з Румунії було непросто.

Однак "Динамо" таки вийшло вперед у кінцівці зустрічі. Бразильський футболіст Сідклей приголомшливим ударом зі штрафного вразив ворота "Стяуа".

Але румунська команда в компенсований час рахунок зрівняла. Новачок румунської команди Іоан Хора після навісу зі стандарту від Міхая Романа дозволив "Стяуа" уникнути поразки.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" в першому матчі року в Марбельї розгромило німецький "Бохум". У воротах суперника відзначилися Віктор Циганков та Назарій Русин, який оформив дубль.