"Динамо" випередило "Шахтар" у таблиці УПЛ, забивши супернику 6 голів. Відео

4 хвилини
5,2 т.
'Динамо' випередило 'Шахтар' у таблиці УПЛ, забивши супернику 6 голів. Відео

Київське "Динамо" здобуло надупевнену перемогу над одеським "Чорноморцем" у 15-му турі Прем'єр-ліги України. Підопічні Мірчі Луческу просто знищили суперника на полі клубного стадіону у формально виїзній зустрічі – 6:1.

"Динамо" не залишило шансів "Чорноморцю"

Зустріч розпочалася несподівано: вже на третій хвилині жовту картку за симуляцію отримав лідер "Динамо" Віктор Циганков. Однак цей момент лише розбурхав "біло-синіх". Довгий час вони не могли покарати суперника за помилки в обороні, але за пів години видали неймовірний 10-хвилинний відрізок.

Із 27-ї по 37-му хвилину динамівцям вдалося тричі вразити ворота одеситів. При цьому рахунок відкрив хавбек Віталій Буяльський, а потім дубль оформив бразильський легіонер Вітіньо.

"Моряки" тут же відповіли своїм голом, створивши ілюзію інтриги. Але всім було зрозуміло, що на полі цього вечора була лише одна команда.

"Динамо" продовжило знищувати опонента і в другому таймі, на старті якого за 13 хвилин ще двічі відзначилося забитими м'ячами. Відзначилися "виконувач обов'язків нападника" Денис Гармаш і той самий Бульяський.

А перед фінальним свистком своїм дебютним голом за киян відзначився найкращий бомбардир минулого туру УПЛ Владислав Кучал.

Так, команда Луческу легко взяла три очки та повернула собі лідерство у турнірній таблиці.

"Чорноморець" – "Динамо" 1:6 (1:3, 0:3)

Голи: 0:1 – 27 Буяльський, 0:2 – 30 Вітіньо, 0:3 – 37 Вітіньо, 1:3 – 44 Ісаєнко, 1:4 – 48 Гармаш, 1:5 – 58, пенальті Буяльський, 1:6 – 82 Кулач.

"Чорноморець" – Варакута, Скорко, Біловар, Дубко (Мохаммед, 65), Кузик, Брагару (Білошевський, 71), Авагімян (Штогрін, 84), Вачіберадзе (Кравченко, 46), Тлумак (Михайленко, 46) .

"Динамо" – Бущан, Караваєв, Кендзера, Сирота, Миколенко, Циганков (Антюх, 72), Андріївський, Буяльський (Леднєв, 77), Шепелєв (Гармаш, 46), Шкурін (Кулач, 65), Вітіньо (де Пена, 72).

Попередження: Циганков (3), Бугай (12), Кузик (53).

Як повідомляв OBOZREVATEL, лідера "Динамо" Миколу Шапаренка звинуватили у расизмі після матчу УПЛ.