"Динамо" в першому матчі без Ярмоленка розгромило "Олександрію"

11,1 т.
Динамо - Олександрія

Київське "Динамо" у матчі 8-го туру чемпіонату України розгромило "Олександрію". Зустріч на НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 3:0.

Перемогу столичній команді в першій грі без Андрія Ярмоленка, який перейшов у "Боруссію", забезпечили три м'ячі у другому таймі, які підопічні Хацкевича забили з інтервалом у 15 хвилин.

Читайте: 8-й тур чемпіонату України з футболу: результати, огляди та розклад трансляцій

Динамо - Олександрія 3:0

Голи: 1:0 - 52 Хачеріді, 2:0 - 65 Мбокані, 3:0 - 68 Циганков.

Динамо - Коваль, Кадар, Хачеріді, Піваріч, Морозюк, Сидорчук, Циганков, Гармаш (Мораес, 70), Буяльський, Мбокані (Кравець, 70), Гонсалес (Шепелєв, 79).

Олександрія - Паньків, Пашаєв, Гітченко, Цуріков, Бацула, Старенький (Полярус, 57), Запорожан, Банада, Грицук (Каленчук, 71), Бондаренко, Сітало (Пономар, 76).

Попередження: Гонсалес (45), Банада (56).

Нагадаємо, що в минулому турі "Динамо" не приїхало до Маріуполя на матч УПЛ.