Два пенальті та 6 голів. "Динамо" перемогло у історичному матчі УПЛ. Відео

16,8 т.
Два пенальті та 6 голів. 'Динамо' перемогло у історичному матчі УПЛ. Відео

Київське "Динамо" з рахунком 4:2. перемогло черкаський ЛНЗ у 8-му турі чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі. Перший в історії двобій між цими командами в УПЛ відбувся на Центральному стадіоні Черкас.

Підопічні Луческу розпочали матч феєрично, відкривши рахунок уже на 3-й хвилині. Бражко побачив, що голкіпер господарів залишив відкритим лівий кут, і метрів із 35 гарматним пострілом відправив м'яч точно у сітку.

ЛНЗ зміг відігратися після перерви. Караваєв зіграв рукою у своєму штрафному майданчику і арбітр після допомоги VAR поставив 11-метровий. Удар із точки реалізував Бойко.

На 72-й хвилині Ярмоленко знову вивів столичний клуб уперед. Ветеран "Динамо" отримавши пас у штрафному майданчику від Бражка зміг розвернутися і точно пробити.

Третій гол із пенальті за "Динамо" на 78-й хвилині забив Буяльський.

У час, що залишився, атакували більше гості, але в результаті пропустили на останній хвилині від Прядуна.

На цьому футболісти не зупинились. Буквально наступної ж атаки черкащани пропустили швидку контратаку, яку замкнув Волошин.

У турнірній таблиці "біло-сині" йдуть на 4-му рядку з 12 очками. У "Динамо" залишається три гри у запасі.

Свій наступний матч "Динамо" 1 жовтня проведе проти "Олександрії".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!