"Динамо" у першому матчі Шовковського обіграло "Металіст". Відео голів

20,4 т.
'Динамо' у першому матчі Шовковського обіграло 'Металіст'. Відео голів

Київське "Динамо" здобуло перемогу над харківським "Металістом" у матчі 23-го туру розіграшу української Прем'єр-ліги. Столична команда у першій грі під керівництвом в.о. головного тренера Олександра Шовковського була сильнішою на полі стадіону "Авангард" в Ужгороді - 3:1.

"Динамо" вважалося фаворитом та підтверджувало цей статус протягом усього поєдинку. У середині першого тайму кияни мали дві стовідсоткові можливості відкрити рахунок, проте Буяльський, Андрієвський та Ванат не скористалися своїми шансами в одній атаці.

Визначення переможці зрештою затягнулося аж до останньої 20-хвилинки, хоча ще з початку другої половини харків'яни грали у меншості. Динамівці продовжували тиснути на суперника та закономірно відкрили рахунок. Відмінний удар майже з 30 метрів вдалася центральному захиснику Сироті.

Практично відразу нападник "біло-синіх" Ванат з кількох метрів перевів у ворота простріл Кабаєва. "Металісту" вдалося відіграти один гол зусиллями Прядуна, проте захисник "Динамо" Вівчаренко на старті компенсованого часу поставив крапку у матчі.

Таким чином, команда Шовковського здобула три очки та скоротила своє відставання від луганської "Зорі" до двох пунктів.

"Металіст" – "Динамо" 1:3

Голи: Прядун (81) – Сирота (70), Ванат (75), Вівчаренко (90+1).

Попереджено: Прядун (34), Коррал (45+2), Демченко (86) – Вівчаренка (47), Раміреса (82).

Вилучений: Романюк (49).

Як повідомляв OBOZREVATEL, російський коментатор Кирило Набутов висміяв "скасування" Києва в школах РФ, згадавши успіхи "Динамо".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!