"Динамо" сенсаційно втратило перемогу в УПЛ

39,5 т.
'Динамо' сенсаційно втратило перемогу в УПЛ

Київське "Динамо" в матчі 6-го туру чемпіонату України в Прем'єр-лізі несподівано зіграло внічию з "Чорноморцем". Поєдинок на центральному стадіоні Одеси завершився з рахунком 1:1.

Після невдалої гри з "Аяксом" в плей-офф Ліги чемпіонів Олександр Хацкевич дав відпочити відразу восьми ключовим футболістам клубу. У старті вийшли Шабанов, Андрієвський, Миколенко і Че-Че, які в цьому сезоні отримують мало ігрового часу. Крім того, за "біло-синіх" дебютував Сідклей.

Втомлені гості перші 45-хвилин грали в невисокому темпі, дозволяючи захисту одеситів легко руйнувати атаки. Єдину небезпеку біля воріт Литовченко створював Назарій Русин.

Статистика перед перервою з великою кількістю нулів дуже чітко характеризувало те, що відбувається на полі.

У дебюті другого тайму Русин все-таки домігся успіху. На 59-й хвилині Шабанов подав на Назарія, той переграв у верховій боротьбі Грачова і пробив головою в ближній кут.

Забивши гол кияни перевели гру в більш спокійне русло, спокійно контролюючи поєдинок та маючи величезну територіальну перевагу. Хацкевич випустив двох дебютантів - на поле вперше в футболках "Динамо" вийшли Супряга і Буено.

Але за 6 хвилин до фінального свистка "Чорноморець" скористався чи не єдиним шансом в нападі. Грачов відірвався від Морозюка і пробив потужно головою прямо над Бойком.

На останніх секундах одесити могли навiть вирвати і перемогу, але виходом один на один бездарно розпорядився Мусолітін.

Читайте: 6-й тур чемпіонату України з футболу: розклад, результати і де дивитися

Нагадаємо, що в минулу середу київські футболісти на виїзді програли в першому матчі плей-офф Ліги чемпіонів голландському "Аяксу". Зустріч в Роттердамі завершилася з рахунком 3: 1.