"Динамо" сенсаційно поступилося американській команді

19,4 т.
'Динамо' сенсаційно поступилося американській команді

Київське "Динамо" поступилося "Нью-Інгленд Революшн" у товариському матчі навчально-тренувального збору в Марбельї. Поєдинок українців проти команди з Вищої футбольної ліги США (MLS) завершився з рахунком 1:3.

Наставник української команди вирішив провести експеримент, давши відпочити гравцям основи. У підсумку другий склад "Динамо" не зумів дати бій американській команді.

"Біло-сині" вийшли вперед у першому таймі. Кияни розіграли класну комбінацію. Гармаш отримав м'яч із флангу і віддав відмінну передачу на дальню штангу, де Назарій Русин відкрив рахунок забитим м'ячам.

Читайте: "Динамо" не змогло обіграти шведів у Іспанії

Однак у другому таймі ситуація кардинально змінилася. Хуан Агудело через десять хвилин після перерви відгукнувся на навіс у штрафну і пробив головою під штангу, зрівнявши рахунок.

Кияни шукали можливості, щоб знову повести в грі, а замість цього пропустили. Нескладний удар із дальньої дистанції у виконанні Карлеса Гіля воротар "Динамо" Маханьков парирувати не зміг.

Незважаючи на те, що "біло-сині" доклали максимум зусиль для того, аби уникнути поразки, гол в кінцівці зустрічі від американської команди зняв всі питання. Помилка захисника киян Шабанова привела до третього взяття воріт української команди у виконанні Дієго Фагундеза.

Як повідомляв OBOZREVATEL, президент київського "Динамо" Ігор Суркіс прокоментував чутки з приводу трансферу лідера команди Віктора Циганкова. Також власник "біло-синіх" розповів про політику свого клубу, при цьому тонко подколовши "Шахтар".