"Динамо" сенсаційно не спромоглося обіграти дебютанта УПЛ. Циганков не забив пенальті

10,5 т.
Динамо Металіст

Київське "Динамо" у матчі 15-го туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі сенсаційно не змогло обіграти харківський "Металіст 1925". Зустріч на столичному стадіоні ім. Лобановського завершилося з рахунком 0:0.

Господарі весь час мали тотальну ігрову перевагу, але так і не змогли втілити його в забиті голи. У першому таймі найяскравіший момент був у Віктора Циганкова. На 43-й хвилині Сергія Сидорчука у штрафному майданчику збив Бека Вачіберадзе, але Циганков не зміг переграти голкіпера гостей.

Олег Мозіл став головним героєм не лише першої половини, а й усієї зустрічі. Воротар кілька разів рятував "Металіст 1925" від вірного гола.

Багато можливостей відкрити рахунок були у підопічних Луческу і після перерви. Але й тоді бездоганно грав Мозіл.

У турнірній таблиці кияни із 27 очками йдуть на третьому місці. Лише на один пункт від них відстає "Зоря", але луганчани мають гру в запасі. Лідирує із 35 балами "Дніпро-1".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber.  Не ведіться на фейки!