"Динамо" розпочало рік із поразки з рахунком 0:4

8,8 т.
'Динамо' розпочало рік із поразки з рахунком 0:4

Київський футбольний клуб "Динамо" з поразки 0:4 розпочав новий календарний рік. Підопічні Мірчі Луческу на зборах у турецькій Анталії розгромно поступилися 5-й команді Австрії - столичному "Рапіду".

Біло-сині два тайми грали різними складами, проте в обох 45-хвилинках пропустили по 2 голи від суперника. У першому таймі рахунок було відкрито вже на 13-й хвилині, коли після флангового прострілу австрійського хавбека м'яч у свої ворота зрізав Ілля Забарний.

"Динамо" - "Рапід" - 0:4

Голи: 13' - Забарний (автогол), 32' - Бургшталлер, 48' - Бургшталлер, 80' - Кнасмюльнер

"Динамо": Нещерет, Вівчаренко, Попов, Забарний, Кендзера, Сидорчук, Гармаш, Лонвейк, Караваєв, Кабаєв, Ванат.

Другий тайм: Нещерет, Кравченко, Дубінчак, Бурда, Сирота, Шепелєв, Андріївський, Яцик, Діалло, Леднєв, Ванат

Свій наступний поєдинок кияни зіграють з "Аустрією Лустенау" - австрійським футбольним клубом із Лустенау, яке виступає в австрійській Першій лізі (другий за силою дивізіон країни). Початок 31 січня о 16.00.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!