"Динамо" розгромило "Барселону" на "Камп Ноу" цього дня 24 роки тому

1,7 т.
'Динамо' розгромило 'Барселону' на 'Камп Ноу' цього дня 24 роки тому

У п'ятницю, 5 листопада, виповнюється 24 роки з одного з найпам'ятніших матчів в історії київського "Динамо" часів незалежності України. Восени 1997 року найкраща команда країни тих років двічі знущалася з грізної "Барселони" у Лізі чемпіонів і розгромила її 3:0 у Києві та 4:0 у Каталонії.

На знаменитому стадіоні "Камп Ноу" хет-трик ще у першому таймі зробив Андрій Шевченко. Форвард двічі забив м'яч головою та реалізував 11-метровий.

Андрій Шевченко в "Динамо"-1997.

У другому таймі господарів, які грали у меншості після вилучення нинішнього наставника "Барси" Серхі Бархуана, голом добив Сергій Ребров. Дивіться найкращі моменти пам'ятного матчу.

У сезоні 1997/1998 підопічні Валерія Лобановського посіли перше місце у групі та вийшли до плей-оф. У чвертьфіналі Ліги чемпіонів "Динамо" поступилося італійському "Ювентусу" за сумою двох матчів – 1:1, 1:4.

Нинішнє "Динамо" у чотирьох турах групового раунду набрало лише одне очко, не забило жодного м'яча. Колектив Мірчі Луческу посідає останнє місце у своєму квартеті після двох поразок "Барселоні" з рахунком 0:1.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 4 листопада "Барселона" вирішила питання зі зміною головного тренера.