"Динамо" програло "Лаціо" і вилетіло з Ліги Європи

31,0 т.
'Динамо' програло 'Лаціо' і вилетіло з Ліги Європи

Київське "Динамо" програло "Лаціо" в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи. Віце-чемпіони України зазнали поразки на "Олімпійському" з рахунком 0:2 і вилетіли з турніру.

Підопічні Олександра Хацкевича з самого початку зустрічі віддали супернику ініціативу. "Біло-сині" грали другим номером, діючи переважно на контратаках.

Активність гостей дала про себе знати в середині тайму. На 23-й хвилині Лукас Лейва відірвався від Шепелєва і без проблем замкнув головою подачу з кутового.

Читайте: "Чи не сприймати": Шовковський висловився про скандаліста "Динамо"

Пропущений м'яч "розбудив" киян і змусив діяти більш розкуто. Циганков мав хороший шанс зрівняти рахунок, але з лінії штрафного пробив над поперечиною.

У свою чергу "Лаціо" також міг забивати. Іммобіле мав три забійних моменти, проте двічі господарів врятував Бойко, а ще раз Чіро потрапив в свою ж ногу.

Після перерви захисник "орлів" Хіль Патрісіо пробачив "біло-синіх", не потрапивши в порожні ворота з чотирьох метрів і пробивши вище.

Динамівцям ніяк не вдавалося впоратися з ешелонованою обороною гостей. За весь другий тайм зрівняти рахунок могли Циганков і Гонсалес, але удари обох з лінії штрафного пройшли над поперечиною.

А на 83-й хвилині захисник гостей Де Врей відправив киян в нокаут. Голландець виявився один на далі штанзі під час кутового і спокійно відправив м'яч у порожні ворота.

Нагадаємо, що в першому матчі "Динамо" вирвало нічию з "Лаціо", зігравши в Римі 2: 2.