"Динамо" прикро втратило перемогу на старті Ліги Європи

39,1 т.
'Динамо' прикро втратило перемогу на старті Ліги Європи

Київське "Динамо" в першому турі групового етапу Ліги Європи на останніх секундах упустило перемогу над чемпіоном Казахстану. Зустріч проти "Астани" на полі НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 2:2.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Динамо - Астана.

"Динамо" потужно почало зустріч. "Біло-блакитні" перевершували суперника в усіх компонентах і раз по раз накочували небезпечні атаки на ворота Еріче. На 11-й хвилині Циганков віддав на Буяльського, Віталій одразу ж повернув Віктору під удар і капітан "Динамо" шикарним пострілом у нижній дальній кут відкрив рахунок - 1:0.

Забивши гол "Динамо" втратило концентрацію, а дуже невдала обрізка Гармаша ще більше вселила в господарів невпевненість. На 22-й "Астана" реалізувала перший же напівмомент. Кабананга подав у штрафну, де Анічич головою поклав під поперечину - 1:1.

Кияни явно не були готові до такого повороту і другу половину тайму провели дуже невпевнено, лише зрідка огризаючись атаками. Столичним футболістам не вистачало струсу, але коли команди були готові піти на перерву, віце-чемпіони України забили дуже потрібний гол "у роздягальню".

За 18 секунд до свистка Вербич подав у штрафну, воротар "Астани" упустив м'яч із рук, подарувавши гол Денису Гармашу.

У другій половині "Астана" мала більше шансів на успіх. Гості демонстрували хорошу швидкість виходу в атаку, і кияни далеко не завжди встигали належним чином перебудовуватися.

При цьому господарі теж не збиралися грати строго від оборони, і постійно зберігали компактність. Українські футболісти намагалися атакувати великими силами, тому гра йшла на зустрічних курсах.

На 74-й хвилині у "Динамо" був приголомшливий момент, коли Сидорчук та Русин виходили 2 в 1, але 19-річний Назарій бездарно розпорядився м'ячем і не зміг прокинути його партнеру.

Коли до фінального свистка залишалося декілька секунд, столичні футболісти втратили концентрацію і пропустили шокуючий гол. Після подачі Енріке з кутового Муртазаев головою пробив Бойко - 2:2.

Динамо - Астана

Читайте: Динамо - Астана: відео голів

У другому турі Ліги Європи кияни зіграють з чеським "Яблонцем". Початок 4 жовтня о 22:00.

Нагадаємо, що в минулому турі чемпіонату України з футболу "Динамо" зіграло внічию з луганською "Зорею". Поєдинок у Запоріжжі завершився з рахунком 1:1