"Динамо" забило 9 м'ячів австрійському клубу

15,3 т.
'Динамо' забило 9 м'ячів австрійському клубу

Київське "Динамо" провело п'ятий контрольний поєдинок на підготовчому зборі в Австрії. У п'ятницю, 13 липня кияни розгромили "Тельфс", що представляє регіональну лігу Австрії, з рахунком 9:0.

Як повідомляє офіційний сайт "Динамо", у складі "біло-синіх" дебютував бразильський новачок Сідклей, який відіграв на лівому фланзі оборони і був замінений після перерви.

Динамівці, як і передбачалося, володіли перевагою в матчі з на дві голови слабшим суперником.

Рахунок відкрив Шапаренко на 24-й хвилині після навісу Морозюка, а вже на 26-й забив Русін. По голу в кожному таймі провів Андрієвський. Більш повільні австрійці ніяк не встигали за розвитком динамівських атак, дозволивши відзначитися Смирному, Дегтярьову і Буяльському.

Читайте: Що отримає "Динамо"? 10 питань про трансфер Ярмоленка в Англію

Під завісу гри динамівці вже знущалися над суперником, заробивши два 11-метрові. Перший взявся виконувати Алібеков, на удар якого голкіпер "Тельфса" зреагував, але з добиванням не впорався. Довершив розгром Буяльський, який ударом із "точки" оформив дубль - 9:0!

"Динамо" - "Тельфс" - 9:0 (3:0)

"Динамо": Бущан, Сідклей (Михайличенко, 46), Шабанов, Алібеков, Морозюк (Калитвинцев, 57), Андрієвський, Сидорчук (к) (Буяльський, 67), Ледньов (Смирний, 21), Гармаш, Шапаренко, Русин (Дегтярьов, 60).

Голи: Шапаренко (24), Русин (26), Андрієвський (43, 58), Смирний (69), Дегтярьов (72), Буяльський (78, 90, з пенальті), Алібеков (88).

Нагадаємо, офіційний сезон кияни почнуть 21 липня, коли в матчі за Суперкубок України зіграють в Одесі з "Шахтарем".

Як повідомляв OBOZREVATEL, екс-форвард "Динамо" Мораес, який перейшов у "Шахтар", зробив провокаційну заяву.