"Динамо" перемогло в останньому матчі перед Лігою Європи

19,8 т.
'Динамо' перемогло в останньому матчі перед Лігою Європи

Київське "Динамо" другим складом здобуло перемогу над норвезькою "Волеренгою". Українська команда обіграла суперника з рахунком 2:1.

Наставник столичного клубу Олександр Хацкевич прийняв несподіване рішення. Замість гравців основи, які повинні були підготуватися до майбутнього поєдинку плей-офф Ліги Європи проти "Олімпіакоса" 14 лютого, на полі з'явилися резервісти. Однак це не завадило "Динамо" завоювати перемогу в контрольній зустрічі.

Читайте: ''На одній нозі'': легенда "Динамо" наїхав на екс-тренера збірної України

Кияни дуже швидко вийшли вперед. Півзахисник української команди Сергій Сидорчук пасом знайшов у штрафному форварда Назарія Русина, який з другого разу переграв голкіпера "Валеренга".

До перерви "Динамо" вдалося подвоїти свою перевагу. Микита Кравченко приголомшливим ударом зі штрафного забив "гол в роздягальню".

У другому таймі "Волеренга" шокувала киян точним ударом. Магнус Греден обробив м'яч, змістився в центр і з рикошетом від газону пробив незручно для воротаря "Динамо".

Більше жодній з команд забити так і не вдалося. У киян був відмінний шанс відзначитися ще одним м'ячем в кінцівці зустрічі, проте футболіст норвезької команди вибив м'яч з лінії воріт.

Як повідомляв OBOZREVATEL, київське "Динамо" поступилося "Нью-Інгленд Революшн" в товариському матчі навчально-тренувального збору в Марбельї. Поєдинок українців проти команди з Вищої футбольної ліги США (MLS) завершився з рахунком 1:3.