"Динамо" обіграло "Шахтар" в останньому матчі сезону

39,4 т.
'Динамо' обіграло 'Шахтар' в останньому матчі сезону

Київське "Динамо" здобуло перемогу над "Шахтарем" у заключному, 32-му турі чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі. Зустріч на стадіоні ім. Лобановського завершилася з рахунком 2:1.

Остання гра для команд в сезоні не мала жодного турнірного значення, так як тижнем раніше "гірники" достроково стали чемпіонами. Це наклало певний відбиток на темп гри.

Обидві команди атакували вкрай неспішно. З перших секунд "Шахтар" намагався тримати м'яч і йому це вдало вдавалося робити, не підпускаючи до своїх воріт суперника.

Поступово кияни перехопили ініціативу і на 16-й хвилині скористалися дикої помилкою захисту "оранжево-чорних". Гості геть забули про Вербича в своїй штрафній і словенський хавбек "Динамо" абсолютно вільно забив гол - 1:0.

Читайте: Офіційно: "Шахтар" закрив питання з Фонсека

Перевага віце-чемпіонів України була недовгою. У першій же контратаці "Шатера" Тамаш Кадар тільки ціною порушення в штрафній зупинив Кайоде, і Марлос з пенальті відновив рівновагу - 1:1.

Кінцівка тайму пройшла в обопільних контратаках, але до ударів по воротах справа не доходила.

Винятковий епізод стався на 40-й хвилині, коли орендований у "Манчестер Сіті" Кайоде немов на таксі поїхав від суперників, але на виході один в один не зміг обіграти Бойко.

Це підбадьорило киян. Пресинг господарів завершився небезпечним ударом Бесєдіна, який прийняла на себе поперечина.

Друга половина почалася з невеликого курйозу. Охорона стадіоні не впоралася з фанатами і напівголі вболівальники вибігли на поле, призупинивши матч.

Пауза пішла на користь "Динамо". Кияни на 48-й хвилині організували небезпечну атаку, яку замкнув гравець "Шахтаря". Хочолава, що став напередодні учасником скандалу, тягнувся за м'ячем після передачі з флангу і зрізав його точно в кут власних воріт.

Натхненні підопічні Хацкевича продовжували насідати і мали кілька прекрасних моментів завершити свої контратаки забитими м'ячами, але в завершальних етапах підводила реалізація.

Відзначимо, що на останніх секундах на поле виникла бійка. Віктор Циганков впевнено контролював м'яч біля кутового прапорця, коли Веллінгтон Нем зробив небезпечний підкат ззаду. Киянин впав, скорчившись від болю, а одноклубники Віктора кинулися пояснювати бразильцеві його неправоту.

Нагадаємо, що в новому сезоні в Прем'єр-лізі України буде другий клуб з Києва.