"Динамо" не змогло обіграти аутсайдера УПЛ. Відео голів

12,8 т.
'Динамо' не змогло обіграти аутсайдера УПЛ. Відео голів

Київське "Динамо" сенсаційно втратило очки у 21-му турі чемпіонату України в розіграші Прем'єр-ліги. Команда Мірчі Луческу у Львові не змогла обіграти місцевий "Рух", що йде на 14-му місці, – 1:1.

Суперники не потішили вболівальників видовищним футболом. Хоча старт гри і вийшов досить цікавим, проте футболісти обох команди припускалися багатьох помилок і втрат м'яча.

Гості відкрили рахунок на 16-й хвилині. Бразилець "Динамо" Беніто класно прострілив із флангу, а форвард киян Ванат переправив м'яч у сітку. Після цього "Рух" перехопив ініціативу і здійснив спроби зрівняти рахунок. Вони увінчалися успіхом незадовго до перерви, коли капітан господарів Довгий першим зорієнтувався в чужому штрафному майданчику, добивши м'яч у сітку після рикошету.

У другому таймі гравці відверто мучилися на полі. Єдиний реальний момент для взяття воріт створили львів'яни, але форвард Клімчук не зумів обіграти воротаря "Динамо", вийшовши з ним віч-на-віч.

"Рух" (Львів) – "Динамо" (Київ) – 1:1 (1:1).

Голи: Довгий, 40 – Ванат, 16

Попередження: Довгий, 45+1, Климчук, 63

У результаті динамівці втратили дорогоцінні очки. В активі "біло-синіх" 40 залікових пунктів та четверте місце у турнірній таблиці. Стільки ж набрала луганська "Зоря", яка 15 квітня зіграє з "Дніпром-1".

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер "Динамо" Мірча Луческу розповів про хворобу, яка може коштувати йому продовження кар'єри.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!