"Динамо" на останніх секундах пропустило гол та програло в УПЛ. Відео

11,2 т.
'Динамо' на останніх секундах пропустило гол та програло в УПЛ. Відео

Київське "Динамо" програло "Чорноморцю" у 4-му турі чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі. Матч в Одесі завершився з рахунком 3:2, переможний гол був забитий на 91-й хвилині.

Господарі впевнено розпочали поєдинок і вже на 20-й хвилині відзначилися забитим голом. Скориставшись плутаниною в штрафному майданчику Артур Авагімян більярдним ударом від двох стійок відкрив рахунок.

Повівши у рахунку підопічні Романа Григорчука відійшли на захист, ставши грати другим номером. Кияни володіли ініціативою, але забити змогли лише після перерви. Андрій Ярмоленко замкнув масовану контратаку влучним ударом у дотик.

"Динамо" продовжувало нагнітати і мало кілька відмінних можливостей, але зрештою пропустило саме. Олексій Шевченко ввів м'яч у гру, а незрозумілі захисні дії від Максима Дячука призвели до того, що Андрій Штогрін знову вивів одеситів уперед.

Через 7 хвилин Сергій Сидорчук відзначився першим забитим м'ячем у сезоні, відновивши паритет.

На 70-й хвилині Григорчук зробив єдину заміну, випустивши на поле Самсона Ієде, і це стало ключовим моментом. Через 13 хвилин на ньому сфолив Сирота та отримав червону картку, а на останніх секундах 25-річний нігерієць втік у контратаку, забивши переможний гол.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!