"Динамо" на останніх хвилинах втратило перемогу в УПЛ

25,1 т.
  • "Динамо" 8 липня виграло Кубок України, в серії пенальті здолавши "Ворсклу"

• "Олександрія" забиває у всіх іграх після карантину і тільки один раз зіграла "на нуль"

• При рівному підсумковому кількості очок у "Динамо" і "Десни", кияни будуть випереджати чернігівський клуб за додатковими показниками

ФК Динамо

Київське "Динамо" втратило перемогу над "Олександрією" в 30-му турі чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі. Столичний клуб на КСК "Ніка" зіграв внічию 2:2.

Гостьовий матч для київської команди складався дуже непросто. Вже на 23-й хвилині Сирота у своєму штрафному збив Безбородька і Третьяков впевнено реалізував пенальті – 1:0.

Шоковане "Динамо" ніяк не могло організувати осмислені атакуючі дії, за перші 45 хвилин жодного разу не влучивши по воротах суперника.

Статистика після першого тайму
Відео дня

Після перерви олександрійці відійшли усіма силами в оборону, намагаючись утримати переможний рахунок. На 61-й хвилині Михайличенко кинув у бій Вербича та Буяльського, помітно пожвавивши напад. Саме словенець на 63-й хвилині зрівняв рахунок.

Беньямін підібрав м'яч біля воротарського після невдалої гри Дуброва на винiс, розвернувся, і в оточенні кількох суперників прошив Паньківа – 1:1.

На 75-й хвилині футболіст збірної Словенії оформив дубль. Караваєв прострілив у воротарський, Паньків відбив в сторону на набігаючого Вербича, який головою переправив м'яч у ворота – 1:2.

Розв'язка наступила за 2 хвилини до фінального свистка, коли Шабанов біля своїх воріт зіграв в ногу Шасталу. Третьяков з пенальті зробив рахунок 2:2.

"Олександрія" – "Динамо" 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 – 23, пенальті Третьяков, 1:1 – 63 Вербич, 1:2 – 75 Вербич, 2:2 – 89, пенальті Третьяков.

Олександрія – Паньків, Мірошниченко, Дубра, Бабогло, Гордієнко (Ковалець, 81), Третьяков, Лучкевич (Задерака, 80), Банада, Стецков, Сітало (Устименко, 30; шастати, 68), Безбородько (Грицук, 68).

Динамо – Бойко, Сирота (Бурда, 24), Шабанов, Кендзьора, Караваєв, Цітаішвілі (Циганков, 46), Сидорчук (Шепелєв, 46), де Пена (Буяльський, 61), Андрієвський, Шапаренко, Русин (Вербич, 61).

Попередження: Сирота (1), Бабогло (8), Сидорчук (15), Циганков (49), Андрієвський (84), Караваєв (90), Ковалець (90), Бойко (90).

У паралельному матчі в Чернігові невмотивований "Шахтар" зіграв без захисту з "Десною", обігравши її з рахунком 4:2.

Уже в першому таймі з інтервалом в 4 хвилини команди обмінялися трьома голами. На точні удари Соломона і Тете, "Десна" відповіла "пострілом" Гітченко. Зустріч на стадіоні ім. Гагаріна завершилася з рахунком (4 2).

Схожий сценарій повторився і в другій 45-хвилинці. З 60-ї по 69-ю телеглядачі побачили 2 голи від гостей і один від господарів.

"Десна" – Шахтар 2:4 (1:2, 1:2)

Голи: 0:1 – 25 Соломон, 0:2 – 26 Тете, 1:2 – 29 Гітченко, 1:3 – 60 Майкон, 2:3 – 62 Філіппов, 2:4 – 69, пенальті Алан Патрік.

Десна – Паст, Гітченко, Тамм (Арвеладзе, 78), Фаворов, Домбровський, Кузик (Картушов, 61), Западня (Мостовий, 61), Тотовіцкій (Будковський, 61), Огиря, Імереков, Філіппов (Хльобас, 83).

Шахтар – Пятов, Віта, Кривцов, Додо, Алан Патрік, Майкон (Маркос Антоніо, 70), Степаненко, Тете (Мудрик, 82), Фернандо Педро (Сікан, 76), Соломон (Тайсон, 70), Болбат (Сіпріано, 76 ).

Попередження: Мостовий (71).

Турнірна таблиця УПЛ

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Шахтар" 20 червня обіграв "Олександрію" і в четвертий раз поспіль виграв "золото" УПЛ.

"Динамо" 9 липня в серії 11-метрових ударів обіграло полтавську "Ворсклу", і в 12-й раз у своїй історії завоювало Кубок України, зрівнявшись з "Шахтарем" за кількістю виграних трофеїв в незалежній Україні.