"Динамо" Київ обіграло в Москві "Спартак" і завоювало Кубок Співдружності: як це було

Динамо Київ

Рівно 24 роки тому, 3 лютого 1997 року, київське "Динамо" завоювало свій другий Кубок Співдружності, вперше в історії турніру зустрівшись у фіналі з московським "Спартаком".

Зустріч на арені ЛФК ЦСКА завершилась з рахунком 3:2.

Матч пройшов у рівній боротьбі. Кияни намагалися грати першим номером, змушуючи "Спартак" більшу частину ігрового часу оборонятися. Москвичі намагалися вибігати в контратаки, кілька з яких принесли успіх.

За 9 хвилин до кінця Тихонов зрівняв рахунок (2:2) і "Динамо" пішло в останній штурм, притиснувши "червоних" до воріт.

На 85 хвилині Нігматуллін відбив удар головою від Шевченка перед собою, однак повторний постріл Белькевича в упор виявився таким, що не береться.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам згадати, як це було.

Кращими бомбардирами турніру стали Андрій Тихонов і Андрій Шевченко. Лідери "Спартака" і "Динамо" забили по шість голів.

"Динамо" (Київ, Україна) – "Спартак" (Москва, Росія) 3:2 (0:1)

Голи: Титов, 26 (0:1). Белькевич, 49 (1:1). Шевченко, 51 - із пенальті (2:1). Тихонов, 81 (2:2), Белькевич, 85 (3:2).

Попереджений: Ромащенко

"Спартак" (Москва): Нігматуллін, Хлестов, Ананко, Ромащенко, Євсєєв (Дуюн, 46), Мелешин (Деменко, 64), Аленічев, Бахарєв (Кечинов, 52), Титов, Цимбалар, Тихонов

Тренер Олег Романцев

"Динамо" (Київ): Шовковський, Лужний, Головко, Беженар, Дмитрулін, Хацкевич, Ващук, Калитвинцев, Белькевич, Ребров, Шевченко

Тренер Валерій Лобановський

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в мережі згадали, як київське "Динамо" розгромило "Барселону" з рахунком 3:0 у третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів.