"Динамо" і "Шахтар" зіграли внічию у 13-му турі Прем'єр-ліги

24,5 т.
'Динамо' і 'Шахтар' зіграли внічию у 13-му турі Прем'єр-ліги

Київське "Динамо" зіграло внічию з донецьким "Шахтарем" в матчі 13-го туру чемпіонату України з футболу. Зустріч розіграшу Прем'єр-ліги на НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 0:0.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ ДИНАМО - ШАХТАР

У першому таймі команди не порадували глядачів видовищною грою. Знекровлене "Динамо", в складі якого не виявилося лідерів команди Сергія Сидорчука та Домагоя Віди, зосередилося на обороні своїх воріт. Треба сказати, що підопічні Хацкевича досягли успіху в цьому компоненті, не давши супернику створити якихось особливо небезпечних моментів.

Читайте: "Любить країну": "Шахтар" відреагував на підступ з Марлосом і громадянством України

"Шахтар" же запропонував заклятому ворогові традиційне володіння м'ячем. Бразильці "гірників" намагалися плести улюблені мережива на половині поля киян, але до гостроти біля воріт Коваля було далеко. Варто відзначити, що ще в першому 45-хвилинці гості втратили Бернарда, який пошкодив плече.

На 59-й хвилині господарі поля створили перший гольовий момент у грі. Після навісу Кадара Мораес виявився у вигідній позиції, але переграти Пятова не зміг.

"Шахтар" відповів парою наскоків на ворота Коваля, але особливо не досяг успіху. Лише на 73-й хвилині після прострілу Марлоса гості могли розраховувати на гол, але захисники киян впевнено закрили Феррейру.

Як не старалися обидві команди, але до кінця матчу їм так і не вдалося створити будь-яких гольових моментів біля воріт суперника. Таким чином, "Шахтар" зберіг семиочковою перевага над киянами у турнірній таблиці.

"Динамо" Київ - "Шахтар" Донецьк - 0:0

"Динамо": 35. Коваль М., 23. Піваріч, 34. Хачеріді, 44. Кадар, 94. Кендзьора, 9. Морозюк, 18. Корзун, 19. Гармаш, 29. Буяльський, 25. Гонсалес Д., 70. Мбокані

"Шахтар": 30. П'ятов, 2. Бутко, 18. Ордець, 44. Ракицький, 31. Ісмаїлі, 6. Степаненко, 11. Марлос, 10. Бернард, 8. Фред, 7. Тайсон, 19. Феррейра

Як повідомляв "Обозреватель", стали відомі терміни відновлення капітана "Динамо" Домагоя Віди після кривавої травми в матчі Ліги Європи.