Дикість дня: команда вилетіла з Ліги чемпіонів, ведучи 3:0 до 10-ї хвилини

103,9 т.

Молдовський "Шериф" і грузинський "Сабуртало" видали найбільш дикий матч у новому розіграші Ліги чемпіонів.

Команди зустрілися одна з одною в першому кваліфікаційному раунді турніру. У першій зустрічі грузини здобули вражаючу виїзну перемогу – 0:3 і, здавалося, забезпечили собі вихід до наступного кола.

Читайте: Зірка збірної України підписав контракт із дебютантом Ліги чемпіонів — ЗМІ

У матчі-відповіді молдавани ліквідували відставання за сумою двох зустрічей вже до 10-ї хвилини (!) першого тайму, однак примудрилися втратити шанс на неймовірний камбек. На 59-й хвилині грузини забили один м'яч у відповідь, а ще через 15-ть гості залишилися у меншості.

Так, поки найнеймовірніше протистояння Ліги чемпіонів сезону 2019/2020 завершилося на користь "Сабуртало" – 4:3.

Як повідомляв OBOZREVATEL, УЄФА ухвалив несподіване рішення в кваліфікації Ліги чемпіонів, яке пішло на користь київському "Динамо".