Лідер збірної України феєрично дебютував у США, забивши переможний гол у першому ж матчі за клуб Бекхема. Відео

35,7 т.

Український футболіст Сергій Кривцов забив переможний гол за свою нову команду - "Інтер Маямі", у матчі проти "Монреалю" у 1-му турі Головної ліги сокеру (MLS) сезону 2023 року. Це стало гольовим дебютом для 31-річного уродженця Запоріжжя у складі американської команди, яка здобула перемогу з рахунком 2:0.

Наш співвітчизник вийшов на поле у стартовому складі та відіграв на позиції центрального захисника усі 90 хвилин. На 41-й хвилині після подачі з кута поля бразильця Грегоре Кривцов просто заніс м'яч у ворота.

Після завершення гри українця було визнано найкращим гравцем зустрічі.

Після матчу Кривцов поділився емоціями: "Я неймовірно щасливий. Навіть у мріях не думав про такий дебют".

Сергій Кривцов зіграв свій перший офіційний поєдинок за "Інтер Майамі". За два тайми він зробив 44 торкання м'яча, віддав 31 пас (23 точних), виконав два успішні підкати і двічі виграв верхову дуель.

Кривцов свою кар'єру розпочинав у 2008 році у "Металургу" Запоріжжя, де він провів 24 матчі. Потім футболіст перейшов у "Шахтар" Донецьк, де зіграв 224 поєдинки. Після чого, 2023 року, Сергій перейшов до "Інтер Маямі", яким володіє легендарний Девід Бекхем.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!