Дебютант збірної України забив ефектний гол потилицею у Лізі Європи. Відео

10,3 т.

Український захисник чеської "Славії" Максим Таловєров, який виступає на правах оренди за австрійський ЛАСК, забив перший гол за клуб 23-річний уродженець Донецька відзначився влучним ударом у матчі Ліги Європи проти бельгійського "Юніон Сент-Жилуаз".

Відео дня

За рахунку 1:0 на 4-й додатковій хвилині першого тайму футболіст збірної України точно зреагував на подачу з кутового та задньої частини голови відправив м'яч точно у сітку.

Матч зрештою завершився з рахунком 3:0, що стало першим набраними очками ЛАСКу у 4-х турах Ліги Європи. Команда з Лінця посідає останнє місце.

Як повідомляв OBOZ.UA, 8 листопада Таловєров потрапив до списку футболістів, викликаних Сергієм Ребровим для підготовки до вирішального матчу відбору до чемпіонату Європи 2024 року з Італією (20 листопада). Це стало дебютним викликом для Максима у основну команду нашої країни.

Таловєров розпочинав свою професійну кар'єру у футбольній академії донецького "Шахтаря". 2015—2016 грав за молодіжну команду київського "Арсеналу". З 2016 до 2019 року був у складі молодіжних команд донецького "Олімпіка".

З 1 січня 2022 року став гравцем празької "Славії". Договір Максима розрахований до 2026 року, він коштував пражанам €500.000. У липні 2022 року ліберецький "Слован" орендував Таловєрова терміном на один сезон. У серпні 2023-го перейшов в оренду до ЛАСКу за 400 000 євро.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!