Де сьогодні дивитися онлайн Україна – Вірменія: розклад трансляцій матчу Ліги націй

Збірна України з футболу у суботу, 11 червня, проведе другий матч нового розіграшу Ліги націй. Команда Олександра Петракова виступає у групі 1 дивізіону В, де зустрічається з представниками Ірландії, Шотландії та Вірменії.

Після перемоги над ірландцями "жовто-сині" приймуть у польській Лодзі у номінально домашній грі збірну Вірменії. OBOZREVATEL проведе онлайн-трансляцію матчу Україна – Вірменія. Початок зустрічі – о 16:00 за київським часом.

Глядачі зможуть стежити за двобоєм завдяки трансляції каналу "Україна" в ефірі телеканалу "Індиго TV" (тимчасовий транслятор контенту каналу "Україна"), який також доступний на відеосервісі Megogo.

Крім того, показ із Лодзі організовує спеціалізований канал "Футбол 1", де глядачам запропонують традиційну аналітичну студію за участю журналістів та експертів.

Нагадаємо, 8 червня у Дубліні українці резервним складом обіграли у Дубліні Ірландію. Єдиний м'яч на початку другого тайму ударом зі штрафного забив лідер київського "Динамо" Віктор Циганков, котрий з'явився на полі за дві хвилини до голу.

Олександр Петраков

У свою чергу вірмени в першій для себе грі несподівано обіграли ту ж таки Ірландію (1:0), а потім поступилися Шотландії (2:0).

Як повідомляв OBOZREVATEL, ірландські футболісти перед матчем з Україною здійснили зворушливий вчинок щодо вболівальників "жовто-синіх". Після гри головний тренер українців Олександр Петраков пояснив свої експерименти зі складом. Захисник нашої команди Тарас Качараба розповів про свій незарахований гол у Дубліні.