Данія розгромила Уельс і вийшла до чвертьфіналу Євро-2020

6,3 т.
Данія легко розгромила Уельс

Збірна Данії розгромила Уельс в першому матчі плей-оф Євро-2020 з рахунком 4:0. В 1/4 фіналу команда Каспера Хьюлманда зіграє з переможцем пари Нідерланди – Чехія.

Два голи за Данію забив 23-річний форвард "Ніцци" Каспер Дольберг, відзначившись результативними ударами на 27-й і 48-й хвилинах. Захисник "Аталанти" Йоаким Мехле і нападник "Барсенони" Мартін Брейтуейт добили валлійців ще двома м'ячами на останніх хвилинах.

Збірна Уельсу не змогла нав'язати боротьбу данцям, пробивши за 90 хвилин всього один раз по воротах суперників. А на 90-й хвилині Харрі Вілсон отримав пряму червону картку і залишив команду в меншості.

Уельс не створив загрози для Данії.
Брейтуейт забив гол валлійцям на останній хвилині.
Данія здобула нову розгромну перемогу.
Данія повністю домінувала над Уельсом.
Дольберг зробив дубль в матчі з Уельсом.

Уельс – Данія – 0:4

Голи: Дольберг (27, 48), Меле (88), Брейтвейт (94)

Попередження: Родон (26), Мур (40), Брукс (80)

Вилучення: Вілсон (90)

Уельс: Уорд, Б.Девіс, Мепам, Родон, К.Робертс (Н.Уільямс, 41), Аллен, Моррелл (Вілсон, 60), Бейл, Ремзі, Джеймс (Брукс, 78), Мур (Т.Робертс, 78)

Данія: Шмейхель, Вестергор, К'єр (Й.Андерсен, 77), Крістенсен, Меле, Ділейні (М.Йенсен, 60), Хейбьерг, Стрюгер-Ларсен (Бойлесен, 77), Брейтвейт, Дольберг (Корнеліус, 70), Дамсгор ( Нергор, 60)

Нагадаємо, матчі Євро-2020 можно дивитись на телеканалі "Україна".

Дальне Данія зіграє проти Нідерландів або Чехії.

У суботу, 26 червня, в 1/8 фіналу також зіграють Італія та Австрія. OBOZREVATEL проведе онлайн-трансляцію цього поєдинку.