Чеський футболіст принизив збірну Німеччини бомбезним голом із 30 метрів

27,8 т.
Володимир Даріда

Напівзахисник збірної Чехії Володимир Даріда відзначився неймовірним ударом у матчі 7-го туру відбіркового турніру на чемпіонат світу-2018. 27-річний футболіст відзначився на 78-й хвилині в матчі проти команди Німеччини.

Читайте: Футболіст збірної Італії забив фантастичний гол бічними ножицями

Після масованої атаки господарів, хавбек берлінської "Герти" отримав м'яч на фланзі, змістився до центру і метрів із 30 завдав гарматний постріл по воротах Штегена. Воротар "Барселони" бачив удар, але нічого не зміг зробити, щоб врятувати рамку.

Зазначимо, що цей шедевр не допоміг чехам виграти в поєдинку. За 10 хвилин до кінця Матсс Хуммельс забив переможний гол - 2:1.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

Нагадаємо, що напередодні нападник одеського клубу "Жемужчина" Анатолій Діденко відзначився неймовірним ударом у матчі другому за силою футбольному дивізіоні України.