Чемпіонат України з футболу завершився сенсацією. Хто потрапив до Ліги чемпіонів, Ліги Європи та Ліги конференцій

70,1 т.

У чемпіонаті України з футболу у Прем'єр-лізі завершився заключний, 30-й тур, за підсумками якого визначились призери першості, а також команди, які виступатимуть у новому сезоні у єврокубках. Найголовнішою сенсацією стала перемога "Ворскли" (2:1) над донецьким "Шахтарем", що вивело полтавців до Ліги конференцій.

"Олександрія", яка більшу частину сезону йшла на 5-му місці, зіграла внічию з "Рухом" (0:0) і зрештою стала 6-ою, пролетівши повз турніри Європи.

Срібним призером УПЛ став "Дніпро-1 ", який переміг "Кривбас" 1:0, та здобув путівку до кваліфікації Ліги чемпіонів. Для дніпрян ця медаль буде першою в історії.

"Бронза" та плей-оф Ліги Європи у " Зорі ". Луганчани насамкінець порадували вболівальником розгромом, здолавши "Мінай" (3:0)

Нагадаємо, що чемпіоном ще тур назад став донецький "Шахтар". "Гірники" безпосередньо потрапили до групового турніру Ліги чемпіонів.

Київське "Динамо", також достроково, забронювало собі 4-те місце і вперше в історії виступатиме у Лізі конференцій. У 30-му турі кияни пропустили перемогу над "Металістом-1925" (1:1).