ЧС-2022. Бразилія покарала Швейцарію, яка підлістю вибила Україну з Ліги націй

12,6 т.

Збірна Бразилії перемогла команду Швейцарії у 2-му турі чемпіонату світу з футболу-2022. Зустріч на стадіоні 974 у Досі завершилася з рахунком 1:0.

У першому таймі команди більше займалися тим, що руйнували чужі дії, ніж створювали свої. Швейцарія провела чудові 45 хвилин, не дозволяючи швидким бразильцям організовувати моменти в атаці.

Більше того, швейцарці не відсиджувалися у тотальному захисті, а намагалися за рахунок швидкого Варгаса шукати успіху у контратаках.

У другій половині Швейцарії вийшли Едмілсон Фернандеш і Ренато Штеффен, що відразу пожвавило напад номінальних гостей. Кілька разів європейці були близькими до взяття воріт, але в завершальній фазі не вистачало останньої передачі.

Це змусило прокинутися й Бразилію. Вінісіс Джуніор помітно перевершував опонентів у швидкості, регулярно тікаючи від них в атаці і на 64-й хвилині навіть забив гол. Проте рефері з Еквадору його скасувавши, побачивши офсайд у середині поля.

Розв'язка настала на 83-й хвилині, коли Каземіро, отримавши пас від Родріго, забив переможний гол

У заключному турі групового етапу Бразилія зіграє проти Камеруну 2 грудня.

Зазначимо, що у першому турі бразильці з рахунком 2:0 обіграли Сербію.

Нагадаємо, що 17 листопада 2020 року збірна України з футболу мала зіграти зі Швейцарією в шостому турі Ліги націй, але лікар кантону Люцерн відправив нашу делегацію на карантин. Через це поєдинок було скасовано.

Наша команда у повному складі склала негативні тести на коронавірус після повернення в Україну, але УЄФА все одно зарахував Україні технічну поразку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, це призвело до вильоту підопічних Шевченка з елітного дивізіону Ліги націй.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!