Божевілля у Лізі конференцій: боснійський клуб виграв матч із 0:3 і увійшов до історії. Відео

12,5 т.

Боснійський футбольний клуб "Зрінські" встановив історичний рекорд у матчі Ліги конференцій із нідерландським АЗ. Команда тренера Крунослава Рендуліча стала першою в турнірі, кому вдалося виграти, поступаючись у рахунку по ходу гри відразу в три м'ячі.

Поєдинок у Мостарі завершився з рахунком 4:3 на користь господарів поля. У першому таймі нідерландці легко переграли суперника. Гості відкрили вже на 10-й хвилині, за 20 хвилин подвоїли перевагу, а перед самим свистком на перерву оформили розгром.

Здавалося, у цьому поєдинку достроково визначено переможця. Проте наставнику "Зрінські" вдалося перевернути перебіг зустрічі з ніг на голову. У перерві він випустив півзахисника Звоніміра Козуля, який став головним героєм поєдинку. Йому знадобилося всього 90 секунд, щоб забити гол.

До середини другого тайму рахунок не змінювався, а потім боснійці оформили два м'ячі протягом трьох хвилин. Розв'язка настала на 81-й хвилині, коли Козуль вдало зіграв на добиванні та приніс перемогу своїй команді. Футболісти та вболівальники "Зрінські" влаштували справжнє божевілля на стадіоні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, воротар римського "Лаціо" Іван Проведель забив гол на 90+5-й хвилині матчу Ліги чемпіонів із мадридським "Атлетіко". Згодом з'ясувалося, що голкіпер захоплюється кремлівським диктатором Володимиром Путіним.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!