Божевілля сезону: у чемпіонаті Іспанії команди забили 9 голів на двох - опубліковано відео

11,6 т.

Севільський "Бетіс" і "Валенсія" у 8-му турі чемпіонату Іспанії зіграли найбільш неймовірний матч сезону. Зустріч колишньої команди Романа Зозулі проходила на її полі і завершилася перемогою гостей з рахунком - 6:3.

До 74-й хвилини здавалося, що доля поєдинку вже вирішена. "Валенсія" провела чотири м'ячі у ворота суперника і готувалася спокійно довести матч до перемоги. Однак лише за якихось п'ять хвилин "Бетису" вдалося скоротити відставання до мінімуму.

Господарі поля пішли на вирішальний штурм, але двічі були спіймані на контратаках і втратили шанси на нічию.

Читайте: Французький футболіст забив диво-гол ударом з 30 метрів: відео шедевра

Бетіс – Валенсія – 3 6

Голи: Кемпбелл, 79, Санабрія, 80, Тельо, 84 – Кондогбіа, 35, Гедеш, 45, Родріго, 64, Міна, 74, Дзадзен, 88, Перейра, 90+3

Як повідомляв "Обозреватель", український футболіст донецького "Олімпіка" Іван Брикнер забив неймовірний за видовищністю гол в ворота "Олександрії" в 12-му турі Прем'єр-ліги.