Боснія та Фінляндія зіграли з найгіршим результатом для України у відборі на ЧС-2022

4 хвилини
80,9 т.
Фінляндія зіграла з Боснією

Збірна Фінляндії з футболу здобула сенсаційну гостьову перемогу 3:1 над командою Боснії та Герцеговини у черговому матчі відбору на чемпіонат світу-2022. Поєдинок головних конкурентів України з групи D вiдбувся у Зениці на полі стадіону "Біліно Поле.

Саме з боснійцями наша команда гратиме 16 вересня у боротьбі за 2-й підсумковий рядок, який дає можливість вийти у плей-оф та поборотися у стикових матчах за путівку до фінальної частини турніру.

У заключному турі суомі буде достатньо нічиєї з Францією, щоб вийти на другий рядок, незалежно від того, як зіграє Україна.

Нашим хлопцям тепер потрібна лише велика перемога над Боснією та Герцеговиною та обов'язково перемога Франції над Фінляндією.

У матчі у Зениці Фінляндія могла повести в рахунку вже на 25-й хвилині, коли арбітр Майкл Олівер призначив пенальті, однак Пукі не зміг переграти голкіпера.

Це лише розлютило гостей і через дві хвилини вони таки досягли успіху. Відзначився Форсс.

На 37-й хвилині фіни залишилися у меншості, коли за небезпечний підкат пряму червону картку отримав Райтала.

Граючи вдесятьох підопічні Маркку Канерва не лише не програли, а ще й змогли забити двічі.

Боснія та Герцеговина – Фінляндія 1:3 (0:1, 1:2)

Голи: 0:1 – 29 Форсс, 0:2 – 50 Луд, 1:2 – 69 Менало, 1:3 – 73 О`Шонессі.

Боснія та Герцеговина – Шехич, Ахмедходжич, Чивич, Санічанин, Колашинац (Демирович, 39), Хаджіахметович (Прцич, 56), П'янич (Сушич, 66), Стеванович, Цимирот (Гояк, 56), Круніч .

Фінляндія – Градецький, Вяйсянен, Хямяляйнен, Іванов (Араюурі, 80), О`Шонессі, Шюллер, Луд (Уронен, 76), Камара, Райтала, Форсс (Ніссіля, 46), Пуккі (Йенсен, 80).

Попередження : П'янич (24), Прцич (83).

Вилучення : Райтала (37).

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України вважається фаворитом матчу відбіркового турніру до чемпіонату світу 2022 року з командою Боснії та Герцеговини. Початок зустрічі – 16 листопада о 21.45 за київським часом.